آموزش تعمیرات تلویزیون های عادی

آشنایی با تلویزیون های معمولی و تفاوت با اسمارت tv ها

خب شاید در دید اول با خودتان بگویید که منظور از تلویزیون های معمولی چیست و چه فرقی بیت تلویزیون های اسمارت و عادی وجود دارد. در این به صورت کوتاه به این مبحث خواهیم پرداخت.

خب اگر شنیده باشید تلویزویون هایی موسوم به اسمارت(هوشمند) کوجود هستند که تفاوت هایی را با نوع عادی دارند،اولین بار اسمارت فون ها ( گوشی های هوشمند ) این مفهوم و نام را به وجود آوردند.پس از آن لقب هوشمند به گجت ها و دستگاه هایی تعلق گرفت که می توانند به اینترنت وصل شوند،در اینجا هم تلویزویون های هوشمند سرویس های اینترنتی متنوعی را ارائه میدهند که این قابلیت در تلویزیون های معمولی و قدیمی تر وجود ندارد.در داخل تلویزیون های هوشمند یه تراشه کامپیوتری تعبیه شده است که کار اتصال به اینترنت و استفاده از خدمات اینترنتی را ارائه میدهد.تلویزون های هوشمند دارای برنامه های کابردی مانند پخش ویدو و صوت آنلاین ، بازی – برنامه هایی شبیه به مرورگر برای گشت و گذار در اینترنت و…. هستند.

تلویزون های معمولی فقط دارای بخش هایی است که مختص دریافت سیگنال – تقویت سیگنال دریافت شده – پردازش و در نهایت نمایش می باشد،البته  باید گفت که تلویزیون هایی که در دسته عادی ها قرار دارند از کیفیت های فوق العاده بالایی برخوردارند و هوشمند نبودن آن ها به این دلیل نیست که خوب نبوده و یا ناکاملند.%d8%aa%d8%b9%d9%85%db%8c%d8%b1%d8%a7%d8%aa-%d8%aa%d9%84%d9%88%db%8c%d8%b2%db%8c%d9%88%d9%86-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d9%be%d9%84%d8%a7%d8%b3%d9%85%d8%a7

حتی میتوان گفت اگر خانواده و یا فردی نیاز به اینترنت در اون سطوح که حتی تلویزویون آن ها اتصال اینترنتی داشته باشد ندارند بهتر است همان تلویزیون های معمولی را خریداری کنند زیرا برنامه های مربوط به سرویس دریافت کانال های تلویزیونی بسیار کاملی را دارند. خیلی از افراد هم همین کار را کرده اند و از آن جایی که نیازی به اینترنت در تلویزیون ندارند همین تلویزیون های LED و  LCD معمولی را تهیه و استفاده میکنند.حتی خیلی از افراد از اینترنت به کرات استفاده میکنند و نیاز کارشان هم هست ولی ترجیح میدهند همین سرویس اینترنت در حوزه کامپیوتر ها – تبلت ها و یا گوشی های موبایل باشد خب هرچه باشد یک کامپیوتر مانندpc و یا لپ لتاپ قطعا امکانات خیلی بیشتری نسبت به یک  تلویزیون دارد.

از این رو استفاده از تلویزیون های معمولی نه تنها کمتر نشده بلکه به قدرت خود باقی است و روزانه افراد زیادی به خرید این نوع از تلویزوینها میپردازند تا استفاده کنند و هدفشان هم پخش برنامه های تلویزیونی است نه بیشتر.

خب کسانی که می خواهند در زمینه خدمات فنی و تعمیراتی تلویزیون های LED , LCD مشغول شوند باید ابتدا دوره آموزش تعمیرات تلویزیون زا گذراند باشند.لازم به ذکر است که اگر هم شما عزیزان می خواهید عیب یابی و تعمیرات تلویزوینهای هوشمند را فرابگیرید باید ابتدااین دوره را گذراند باشید.

ولی برای راحتی کارآوزان و این که در زمان کمتری بتوانند به هدف خود برسند دوره های آموزش تعمیرات تلویزیون به صورت کامل تدریس میشود و شما به صورت پایه ای و کامل با تعمیرات تلویزیون آشنا می شوید ، این دوره به گونه ای برنامه ریزی ده است که شما بتوانید هرگونه تلویزیون را عیب یابی و تعمیر کنید.

می توانید جهت اطلاعات بیشتر در باره ی این دوره و نحوی برگزاری کلاس ها با واحد آموزش مرکز تعمیرات تلویزیون تماس بگیرید.

تلفن های تماس : ۰۲۱۶۶۹۰۴۲۰۲ –  ۰۹۱۹۱۰۸۰۲۸۷

آدرس » تهران-میدان انقلاب-جمالزاده شمالی-خ فرصت شیرازی-نرسیده به والعصر-کوچه صالحی-نبش کوچه درفش-پلاک۱